sobota, 31 marca 2012

NIEBIESKO MI....


niedziela, 25 marca 2012

MOSKITIERY

Wyobraź sobie wiosenny lub letni wieczór... Piękny zachód słońca… Nie zastanawiasz się czy możesz zostawić okno otwarte na oścież na całą noc w obawie przed owadami. Nie musisz już wybierać między całonocną walką z owadami, a dusznością w Twoim domu.
Czasem nawet lato ma swoje ciemne strony, na przykład wtedy gdy wraz z orzeźwiającym powiewem wiatru do mieszkania wpadają również muchy, komary i osy. Chroń siebie i swoich bliskich, bez obciążania środowiska naturalnego.

Trzy sposoby ochrony mieszkania przed komarami i muchami :

 

Ramka z siatką przeciw owadomRoleta z siatką przeciw owadom

Drzwi z siatką przeciw owadompiątek, 9 marca 2012

DEKORACJA OKIEN DACHOWYCH

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Dla tych którzy cenią sobie oryginalne dekoracje na okna dachowe, przedstawiam poniżej kilka sprawdzonych pomysłów. Sprawią, że nasze okno nie będzie już tylko oknem, ale także ciekawym i przykuwającym uwagę elementem dekoracyjnym.


 
Do grona możliwości udekorowania okien dachowych dołączają rolety rzymskie i plisy, oczywiście obok klasycznych rolet w kasecie z prowadnicą. Te systemy można obejrzeć na stronie internetowej www.rolety-rolety.pl lub dowiedzieć się więcej i umówić się na bezpłatny pomiar i dobór tkanin pod numerem telefonu 507190070 lub 500264672. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Tomasz Sroka INVENTO